20

Yıllık Tecrübe

Yuvaya dönme zamanı

gelmedi mi?

Yurt Dışı İrtibat: 0090 444 00 63
Türkiye İrtibat: 444 00 63

Modernyaşamın doğru adresi

2004 yılında ABN AMRO BANK NV, 2008 yılında Women in Black Award ve 2012 yılında da Hollanda Çapında En İyi Emlakçı Ödülü alan Oost West Makelaars yenilikçi ve dinamik ilkeler bütünüyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibi ile sizlere gününde ve zamanında destek sağlayan, her zaman birlikte çalıştığı bireysel ve kurumsal müşterileri ile birlikte yoluna devam eden Oost West Makelaars, Evim Türkiyem projesini hayata geçirerek yurtdışında yaşayan gurbetçilerin ve yabancıların Türkiye’den ev almasına katkı sağlamaktadır.

MADNASA TÜRKBÜKÜ

BODRUM’DA

16 LÜKS MALİKANE

Bodrum Türkbükü’nde hayata geçirilen Madnasa Türkbükü her biri 1000 m2 alan üzerine kurulan 16 malikaneden oluşuyor. Madnasa Türkbükü’nde yeşilin ve mavinin her bir tonunun pencerenizden içinden malikanenize aktığı kusursuz ve lüks bir yaşamınız olacak.

NİSAN 2022’DE YAŞAM BAŞLIYOR!

DİDİM

Doğa ile denizin buluştuğu harika bir lokasyon

Akbük, Didim bölgesinde emlak piyasasının yükselen yıldızı olmaya aday, mavi ile yeşilin kucaklaştığı şirin bir tatil beldesidir. Havası, Denizi, Planlı yerleşimiyle dikkat çeken Akbük tarihi yerler açısından da zengin bir bölgedir.

KUŞADASI

Tarih ve doğayı birleştiren eşsiz bir lokasyon

 

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Kuşadası’nın yaklaşık 106 bin olan yerli nüfusu, yaz aylarındaki yerli ve yabancı turist sayısındaki artış ile 2 milyona yaklaşmaktadır. Kuşadası’nın Aydın merkeze olan uzaklığı 71 km’dir. Kuşadası aynı zamanda İzmir’e 90 km, Selçuk’a 21 km, Bodrum ve Çeşme’ye 157 km uzaklıktadır. İlçenin İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na uzaklığı ise 65 km’dir.

FOÇA

Sakinlik ve huzurun adresi

 

Foça İzmir’in kuzeyinde yer alan bir sahil ilçesidir. Kent, Antik Çağda bir İyon yerleşimi olarak ortaya çıkmış, adını da kendisini çevreleyen denizde ve civardaki adaların açıklarında yaşayan foklardan almıştır. Antik çağda Phokaia olan isim, zamanla Foça olarak değişmiştir.

Daha Fazla Detay

Neler Yaptık?

23+Danışman
20Başarılı Proje
1000+Gülümseme

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin gözünden bizi tanıyın

Evim Türkiyem aracılığıyla birkaç kez iyi yatırım yaptım, hiç pişman olmadım. Tüm hizmetler her zaman özenle yapılır. Hiçbir zaman iletişimsizlik olmadı. Tüm anlaşmalara uyuldu. Evim Türkiyem’i %100 tavsiye ederim.
Konut piyasası hakkında uzman bilgisi olan birini mi arıyorsunuz? O zaman Evim Türkiyem ile iletişime geçmek en iyisidir. 

Alexandra

EvimTürkiyem’e olan güvenim tam, ilk evimi alacağım. Her şey düzgün ve hızlı bir şekilde halledildi, şimdi anahtarı almak için sabırsızlıkla bekliyoruz 

Gullu

Sosyal Medya

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin

Compare