Tarihi ve begonvillerle süslü şirin beyaz evleriyle

BODRUM

BODRUM HAKKINDA

Tarihi, doğası ve sokaklarıyla dünyaca ünlü bir sahil şehri

Bodrum, Muğla’nın 13 ilçesinden birisidir. İlçe günümüzde önemli bir turizm merkezi olması ile anılmaktadır ki bunda Bodrum’un kendine has bazı özellikleri olması etkilidir. Bodrum sadece Türkiye’de değil, dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir.

 

Bodrum denildiğinde gözünüzde ilk canlanan meşhur beyaz kireç kaplı taş evleri ve çivit mavisi kapı-pencereleri, koyları, sıcak ve huzurlu insanlarıdır. Yılın neredeyse altı ayı boyunca yazı yaşattıran, güzelliğine nice şiirler, şarkılar yazılmış olan Bodrum, Türkiye’nin en popüler tatil yerlerinin başında gelir. 650 kilometrelik sahil şeridi ile Bodrum yarımadası, aynı zamanda, Gümbet, Bitez, Ortakent, Bağla, Aspat, Karaincir, Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük, Kadıkalesi, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Göltürkbükü, Torba ve daha pek çok yerleşim birimi ve plajları ile Türkiye’nin seçkin ve popüler tatil merkezlerinden biri konumunda.

BODRUM LOKASYON İSTATİSTİKLERİ

Bodrum’da Satılık Ev Fiyatları

Muğla, Bodrum ilçesinde Ocak 2022 sonu itibarıyla son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları %107.31 artmıştır. Aynı özelliklerdeki ortalama satılık konut fiyatları 2.718.750 TL olurken, Ortalama satılık konut büyüklüğü 145 metrekaredir.

Muğla, Bodrum ilçesinde satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı Ocak 2022 sonu itibarıyla 18.750 TL’dir.

Değer Değişimi  1 Yıllık 2 Yıllık 4 Yıllık
Muğla / Bodrum % 107,31 % 236,17 % 291,40
Toplam Getiri  1 Yıllık 2 Yıllık 4 Yıllık
Muğla / Bodrum % 107,31 % 236,17 % 291,40

BODRUM’DA YER ALAN PROJELERİMİZ

Bodrum’da yer alan tüm projelerimize aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Bodrum’da yer alan projelerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

    Compare