90 km sahil şeridiyle

Eşsiz bir lokasyon

DİDİM HAKKINDA

90 km sahil şeridiyle benzersiz bir şehir

Akbük, Didim bölgesinde emlak piyasasının yükselen yıldızı olmaya aday, mavi ile yeşilin kucaklaştığı şirin bir tatil beldesidir. Havası, Denizi, Planlı yerleşimiyle dikkat çeken Akbük tarihi yerler açısından da zengin bir bölgedir.

 

Gürültüden uzak, temiz havası ile ülke turizminde denizin mavisi ile ormanın yeşilinin buluşma noktasında tatil arzulayanlar için bulunmaz bir cennettir. Yeşil alanların çokluğu ile dikkat çeken Akbük, yaklaşık on bir kilometrelik bir sahil şeridinde kurulu bulunup; her türlü deniz sporunun yapılmasına da müsaittir. 5 bin hektarlık bir alanı kaplayan Akbük, yapı kooperatiflerinin yanı sıra oteller, pansiyonlar, tatil köyleri, barlar, diskolar ve tüm kentsel donanımları ile modern bir kent görünümündedir. Hızlı gelişimi ile bugün önemli bir turistik potansiyelin varolduğu Akbük Avrupalı turistlerin gözde merkezlerinden birisi haline geldi.

DİDİM LOKASYON İSTATİSTİKLERİ

Aydın Didim’de Satılık Ev Fiyatları

Aydın, Didim ilçesinde Kasım 2021 sonu itibarıyla son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları %57.10 artmıştır. Ortalama satılık konut büyüklüğü 130 metrekaredir.

Aydın, Didim’de Ortalama Geri Dönüş Süresi 29 Yıl

Aydın, Didim ilçesinde satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı Kasım 2021 sonu itibarıyla 5.581 TL’dir. Aynı özelliklere sahip satılık konutların geri dönüş yani amortisman süreleri 29 yıl seviyelerindedir.

Değer Değişimi  1 Yıllık 2 Yıllık 4 Yıllık
Aydın / Didim % 57,10 % 124,00 % 208,43
Toplam Getiri  1 Yıllık 2 Yıllık 4 Yıllık
Aydın / Didim % 62,41 % 136,69 % 236,30

DİDİM’DE YER ALAN PROJELERİMİZ

Didim’de yer alan tüm projelerimize aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Didim’de yer alan projelerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

    Compare