20

Yıllık Tecrübe

Yuvaya dönme zamanı

gelmedi mi?

Hollanda İrtibat: 0090 444 00 63
Türkiye İrtibat: 444 00 63

Modernyaşamın doğru adresi

2004 yılında ABN AMRO BANK NV, 2008 yılında Women in Black Award ve 2012 yılında da Hollanda Çapında En İyi Emlakçı Ödülü alan Oost West Makelaars yenilikçi ve dinamik ilkeler bütünüyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibi ile sizlere gününde ve zamanında destek sağlayan, her zaman birlikte çalıştığı bireysel ve kurumsal müşterileri ile birlikte yoluna devam eden Oost West Makelaars, Evim Türkiyem projesini hayata geçirerek yurtdışında yaşayan gurbetçilerin ve yabancıların Türkiye’den ev almasına katkı sağlamaktadır.

DİDİM AKBÜK

Doğa ile denizin buluştuğu harika bir lokasyon

KUŞADASI

Tarih ve doğayı birleştiren eşsiz bir lokasyon

Daha Fazla Detay

Neler Yaptık?

23+Danışman
20Başarılı Proje
1000+Gülümseme

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin gözünden bizi tanıyın

Evim Türkiyem aracılığıyla birkaç kez iyi yatırım yaptım, hiç pişman olmadım. Tüm hizmetler her zaman özenle yapılır. Hiçbir zaman iletişimsizlik olmadı. Tüm anlaşmalara uyuldu. Evim Türkiyem’i %100 tavsiye ederim.
Konut piyasası hakkında uzman bilgisi olan birini mi arıyorsunuz? O zaman Evim Türkiyem ile iletişime geçmek en iyisidir. 

Alexandra

EvimTürkiyem’e olan güvenim tam, ilk evimi alacağım. Her şey düzgün ve hızlı bir şekilde halledildi, şimdi anahtarı almak için sabırsızlıkla bekliyoruz 

Gullu

Sosyal Medya

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin

Compare