20

Yıllık Tecrübe

Yuvaya dönme zamanı

gelmedi mi?

Hollanda İrtibat: 0090 444 00 63
Türkiye İrtibat: 444 00 63

Modernyaşamın doğru adresi

2004 yılında ABN AMRO BANK NV, 2008 yılında Women in Black Award ve 2012 yılında da Hollanda Çapında En İyi Emlakçı Ödülü alan Oost West Makelaars yenilikçi ve dinamik ilkeler bütünüyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibi ile sizlere gününde ve zamanında destek sağlayan, her zaman birlikte çalıştığı bireysel ve kurumsal müşterileri ile birlikte yoluna devam eden Oost West Makelaars, Evim Türkiyem projesini hayata geçirerek yurtdışında yaşayan gurbetçilerin ve yabancıların Türkiye’den ev almasına katkı sağlamaktadır.

Yeni Projeler

Yeni projelerimize ulaşın
İncele

Satılık

Satılık dairelere göz atın
İncele

Projelerimiz

Hane Foça 297/1-2

Hane Foça 297/1-2 4 adet villadan oluşan, mikro yaşam sitesi konseptinin tüm özelliklerini bünyesinde barındıran ayrıcalıklı bir projedir.

Hane Foça 326/11

Hane Foça 326-11 3 adet villadan oluşan, mikro yaşam sitesi konseptinin tüm özelliklerini bünyesinde barındıran ayrıcalıklı bir projedir.

Hane Foça 334/7

Hane Foça 334-7 2 adet villadan oluşan, mikro yaşam sitesi konseptinin tüm özelliklerini bünyesinde barındıran ayrıcalıklı bir projedir.

 

Moa Rezidans Kuşadası

3 bloktan oluşan Moa Rezidans projemiz doğa ve deniz manzarasıyla Kuşadası’nda eşsiz bir yaşam sunuyor.

Albatros Rezidans Kuşadası

4 blok ve toplam 70 adet daireden oluşan Albatros Rezidans projesiyle şehrin karmaşasından uzak ve huzurlu bir site konsepti sizi bekliyor.

Büyüleyici panoramik şehir ve deniz manzarasıyla ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı Albatros Rezidans ile çok uygun fiyatlarla.

Skyline Akbük

Aileler için tasarlanmıș alçak katlı apartmanları, benzersiz mimarisi ve farklı ihtiyaçlara yönelik etkili yașam çözümleri ile seçkin ve eksiksiz bir yașamdan çok daha fazlası Skyline Akbük.

Nova Blue Akbük

Ege’nin dinginliğini hissedeceğiniz Nova Blue projemiz ile mavinin ve yeşilin her tonunu keşfedeceksiniz.

Nova Residence | Akbük – Didim

Nova Residence Ile Didim’in Eşsiz Doğası, Benzersiz Güzelliği Ve İç Isıtan Huzuruna Inşa Edilen Mutluluğa Ortak Olmaya Ne Dersiniz?

Focus Life | Kuşadası

Kuşadası’nın en nezih yaşam alanı olmaya aday Focus Life evleri ile kaliteli bir yaşam sizleri bekliyor. Focus Life 130 m² alana sahip villalar ile aklınızı başınızdan almaya geliyor.

Focus Elegance | Kuşadası

Her zaman zarif, her zaman şık ve her zaman konforlu… Kuşadası Focus Elegance projesi sizlere benzersiz bir deneyim yaşatmaya hazır.

Acar Kompleks | Didim

Her zaman konforlu ve doğaya yakın… Acar Kompleks Aydın ili Didim ilçesi Yeşiltepe Mahallesi’nde sizlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Didim’in en merkezi yerine konumlanmış, Ergün Emlak ve Evim Türkiyem ortaklığı ile konforun her metrekareye taşınmış olduğu bu villalarımızı siz de çok seveceksiniz.

Pelikan Villaları | Kuşadası

Kuşadası Pelikan Villaları size eşsiz doğa ve deniz manzaralı modern bir yaşam vadediyor. 14’ü suit olmak üzere birbirinden güzel toplam 24 villadan oluşan Pelikan Villaları eşsiz doğa ve deniz manzaralı ve aynı zamanda şehre yakın konumuyla sakin ve konforlu bir yaşam sunuyor.

 

Daha Fazla Detay

Neler Yaptık?

23+Danışman
20Başarılı Proje
1000+Gülümseme

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin gözünden bizi tanıyın

Evim Türkiyem aracılığıyla birkaç kez iyi yatırım yaptım, hiç pişman olmadım. Tüm hizmetler her zaman özenle yapılır. Hiçbir zaman iletişimsizlik olmadı. Tüm anlaşmalara uyuldu. Evim Türkiyem’i %100 tavsiye ederim.
Konut piyasası hakkında uzman bilgisi olan birini mi arıyorsunuz? O zaman Evim Türkiyem ile iletişime geçmek en iyisidir. 

Alexandra

EvimTürkiyem’e olan güvenim tam, ilk evimi alacağım. Her şey düzgün ve hızlı bir şekilde halledildi, şimdi anahtarı almak için sabırsızlıkla bekliyoruz 

Gullu

Sosyal Medya

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin

Compare