۲۰

سال تجربه

آیا زمان بازگشت به خانه فرا نرسیده است؟

تماس با ترکیه:905334063359+

اوست وست ماکلار، که جایزه ABN AMRO BANK NV را در‌سال ۲۰۰۴، جایزه بلک وومن در ۲۰۰۸ وجایزه بهترین کارگذار مشاوره ملکی درهلند در سال ۲۰۱۲ را دریافت کرده، با اصول ابتکاری وپویای خود به کار خود ادامه میدهد

 

اوست وست ماکلار که پشتیبانی روزمره و به موقع شما را با اصول کار خود که از نظر کیفیت سازشی ندارد فراهم می کند و با مشتریان فردی و شرکتی خود که همیشه با آنها همکاری می کند به راه خود ادامه می دهد ، پروژه “Evim Türkiyem” را اجرا کرده و به خرید خانه در ترکیه توسط مهاجران و خارجی های مقیم خارج کمک می کند.

پروژه های جدید

به پروژه های جدید ما برسید

مرور

برای فروش

آپارتمانهای فروشی را مرور کنید

مرور

پروژه های ما

Nova Residence | Akbük – Didim

چگونه دوست دارید در خوشبختی ساخته شده در طبیعت منحصر به فرد ، زیبایی بی نظیر و آرامش دل انگیز دیدیم با Nova Residence شریک باشید؟

 

Focus Life | Kuşadası

با Focus Life که به عنوان مناسب ترین منطقه زندگی کوش آداسی معرفی شده اند ، یک زندگی با کیفیت در انتظار شما است. تمرکز زندگی با ویلاهای ۱۳۰ متر مربعی به ذهن شما خطور می کند..

Atakent Didim

با Atakent Didim طراحی منحصر به فرد خود الهام گرفته از رنگ های دریای اژه در آکبوک زنده می شود. خانه های معتبری در انتظار شما هستند که ۷۵۰ متر از دریا فاصله دارند و لمس نسیم اژه را بر چهره خود احساس می کنید.

Focus Elegance | Kuşadası

همیشه زیبا ، همیشه شیک و همیشه راحت … پروژه کوش آداسی Focus Elegance آماده است تا تجربه ای بی نظیر را برای شما رقم بزند.

Acar Kompleks | Didim

راحت و نزدیک به طبیعت … مجموعه Acar Kompleks که در محله Yeşiltepe در منطقه Didim در استان آیدین واقع شده است ، تجربه ای بی نظیر را به شما ارائه می دهد. با مشارکت Ergün Emlak و Evim Türkiyem ، این ویلا ها را دوست دارید که در مرکزی ترین مکان Didim واقع شده اند ، جایی که راحتی به هر متر مربع منتقل شده است.

 

Pelikan Villaları | Kuşadası

Kuşadası Pelikan Villaları size eşsiz doğa ve deniz manzaralı modern bir yaşam vadediyor. 14’ü suit olmak üzere birbirinden güzel toplam 24 villadan oluşan Pelikan Villaları eşsiz doğa ve deniz manzaralı ve aynı zamanda şehre yakın konumuyla sakin ve konforlu bir yaşam sunuyor.

 

بازخورد مشتری

ما را از نگاه مشتریان بشناسید

از طریق Evim Türkiyem ، من چندین بار به خوبی سرمایه گذاری کرده ام ، هرگز پشیمان نشده ام. همه خدمات با مراقبت در همه زمان ها ارائه می شوند. هرگز ارتباط نادرستی رخ نداده است. کلیه توافق نامه ها به طور کامل رعایت شد. من Evim Türkiyem را 100٪ توصیه می کنم. به دنبال شخصی با دانش تخصصی در مورد بازار مسکن هستید؟ سپس ، تماس با Evim Türkiyem بهترین گزینه است.

Alexandra Opat

من به Evim Türkiyem اطمینان کامل دارم ، اولین خانه خود را خریداری خواهم کرد. از هر آنچه که نیاز داریم به درستی و به سرعت مراقبت شد ، ما اکنون چشم به راه دریافت کلید هستیم.

Gullu Asig

رسانه های اجتماعی

ما را در حساب های شبکه های اجتماعی ما دنبال کنید

Compare

Open chat