۲۰

سال تجربه

آیا زمان بازگشت به خانه فرا نرسیده است؟

تماس با ترکیه:905334063359+

شایان ذکر است مجموعه ” اوست وست ماکلار” با رعایت موازین حرفه ای و پایبندی به اصول اولیه خود که همانا ارایه طرح های خاص و ابتکاری مبتنی بر نیاز اقشار مختلف جامعه می باشد همواره در 20 سال گذشته به فعالیت خود در بازار املاک ادامه داده است، مفتخریم به اطلاع برسانیم در راستای تحقق این هدف برنده جایزه ها ABN-AMRO در سال 2004، Black در سال 2008 و جایزه بهترین کارگزار مشاور ملکی در هلند در سال 2012 گردیده است.

 

 

– هم اکنون این مجموعه با راه اندازی پروژه “EVIM” آماده ارایه پیشنهاد خود به افراد حقیقی و حقوقی با هر بودجه و سلیقه ای با ارایه پشتیبانی و مشاوره رایگان توسط متخصصین این شرکت در بازار ایران می باشد.

پروژه های جدید بررسی

به پروژه های جدید ما برسید
مرور

آپارتمانهای لوکس برای فروش بررسی

آپارتمانهای فروشی را مرور کنید
مرور

پروژه های جدید بررسی

Nova Residence | Akbük – Didim

آیا مایلید حس ناب و منحصر بفرد زندگی در طبیعت بکر و رویایی شهر DIDIM را با ما تجربه کنید؟ NOVA

 

Focus Elegance | Kuşadası

همیشه زیبا ، همیشه شیک و همیشه راحت … پروژه کوش آداسی Focus Elegance آماده است تا تجربه ای بی نظیر را برای شما رقم بزند.

Pelikan Villaları | Kuşadası

تلفیقی دوست داشتنی، زندگی مدرن در کنار طبیعت منحصر بفرد، ویلاهای پروژه پلیکان در کوشاداسی با دید دریا شامل 24 ویلای بینظیر (شامل 14 ویلای سوییتی) می باشد. آرامش، اسودگی، مدرنیته و زندگی در طبیعت را همه و همه با هم برای شما به ارمغان می اورد. Pelikan

 

دیدگاه مشتریان، ما را از نگاه مشتریان بشناسید.

ما را از نگاه مشتریان بشناسید

– من چندین بار در پروژه های این شرکت سرمایه گذاری کردم، در طول این مدت تمامی خدمات و تعهداتشان به نحو احسنت اجرا شده است، همیشه توانسته ایم ارتباط موثری برقرار کنیم و هیچ گاه دچار سوءتفاهم نشده ایم، از این سرمایه گذاری خشنودم و 100% این مجموعه را که شرکتی متخصص و حرفه ای در زمینه امور ملکیست را برای همکاری به شما معرفی می کنم.

Alexandra

من به Evim Türkiyem اطمینان کامل دارم ، اولین خانه خود را خریداری خواهم کرد. از هر آنچه که نیاز داریم به درستی و به سرعت مراقبت شد ، ما اکنون چشم به راه دریافت کلید هستیم.

Gullu Asig

رسانه های اجتماعی

ما را در حساب های شبکه های اجتماعی ما دنبال کنید

Compare

Open chat