Kurumsal

Oost West Makelaars 2000 yılında hedeflerini gerçekleştirmek ve emlak sektörüne yenilikçi, farklı ve kaliteli bir bakış getirmek için Hollanda’da kurulmuştur.

 

2000 yılından bu yana ulaştığı başarılar ve memnun müşteri portföyü ile birlikte faaliyetlerini sürdüren Oost West Makelaars, bugün Gülhan Sönmez tarafından yönetilmektedir.

20

Yıllık Bilgi Birikimi

Hakkımızda

Kurulduğu ilk günden bu yana yaptığı işin değer ve bilincine sahip olan Oost West Makelaars müşteri portföyünü de uzun soluklu ilişkiler temelli oluşturmaktadır.

 

Oost West Makelaars, sektördeki ilk zamanlarından bugüne değin çözüm ortağı olmanın haklı gururu ile hareket etmektedir. Çalışma ekibini de bu düşünce doğrultusunda geliştiren ve sektöre büyük katkılar sunarak büyüyen Oost West Makelaars sektördeki varlığını ulaştığı başarılar ve müşteri memnuniyeti ile kanıtlamıştır.

 

2004 yılında ABN AMRO BANK NV, 2008 yılında Women in Black Award ve 2012 yılında da Hollanda Çapında En İyi Emlakçı Ödülü alan Oost West Makelaars yenilikçi ve dinamik ilkeler bütünüyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibi ile sizlere gününde ve zamanında destek sağlayan, her zaman birlikte çalıştığı bireysel ve kurumsal müşterileri ile birlikte yoluna devam eden Oost West Makelaars, Evim Türkiyem projesini hayata geçirerek yurtdışında yaşayan gurbetçilerin ve yabancıların Türkiye’den ev almasına katkı sağlamaktadır.

 

Emlak sektörünün bugüne kadar yaşadığı sıkıntıları ve mağdur müşterilerin yaşadıklarını çok iyi bilerek, çalışma ekibiyle güçlü değerlendirmelerde bulunan Oost West Makelaars, Evim Türkiyem projesi ile mutlu ve memnun müşteriler hedeflemektedir. Memnun müşterilerin mutlu aileler meydana getirdiğini bilen Oost West Makelaars, Evim Türkiyem projesi ile emlak sektörüne şeffaflık, güven ve kalite getirmeyi hedefler. Bunun için gerekli tecrübe, kalite ve vizyona sahip olan Oost West Makelaars, kaliteli iletişime ve başarılı sonuçlara önem verir.

 

Bizler Oost West Makelaars ve Evim Türkiyem ailesi olarak sahip olduğumuz sağlam ve kaliteli danışmanlık kimliğini korumak için her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve sizleri de bizimle birlikte büyümeye davet ediyoruz.

 

Sahip olduğumuz yol arkadaşlığı, çözüm ortaklığı ve oluşturduğumuz köprü ile sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmekten kıvanç duyarız,

 

Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışma prensibimizle sizlerin yanında yer almaktan ise kıvanç duyuyor ve sizlerle büyümek istediğimizi açık bir şekilde ifade ediyoruz.

 

Saygılarımızla,

Oost West Makelaars.

Evim Türkiyem.

Hedeflerimiz

Oost West Makelaars – Evim Türkiyem, dünyada değişen emlak trendlerine uygun olarak mevcut müşteri kapasitesini arttırmayı ve kendisini sürekli olarak geliştirerek başarılı işlere imza atmayı kuruluş yılı 2000 yılından bu yana hedef belirlemiştir.

Gerçekleştirdiği her hedefi daha da büyütme gayesinde olan ve öncelikli hedefi olarak müşteri memnuniyetini gören firmamız ilke ve benliğinden kopmadan hareket etmekte, herkesin ev sahibi olmasını hedeflemektedir. Bireysel ve kurumsal müşterileri ile birlikte güven temelli ilişkiler oluşturmak Oost West Makelaars’in en kalıcı hedefi ve temel görevidir.

Vizyon & Misyonumuz

Oost West Makelaars siz değerli müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için kendini yenileyen, global çapta hizmet sunan, bu nedenle de global gelişmeleri yakından takip eden bir firmadır. Sahip olduğu etik ve insancıl değerler ile sizlere en uygun çözümü sunma odaklı hareket eden bir anlayışa sahip olan Oost West Makelaars, yenilik, güven, kalite ve şeffaflık ilkelerine gönülden bağlıdır.

Çalışma Ortaklarımız

Didim Ergün Emlak

Didim’de gayrimenkul ve emlak sektörünün en güvenilir ve tanınmış isimlerinden olan Ergün Emlak, On yılı aşkın süredir faaliyetlerini başarı ile sürdüren, Didim’ in önde gelen kurumsal emlak danışmanlık firması olma onuruna sahip Ergün Emlak güven ve dostluk temelli iş ilişkileri geliştirmekte ve her müşterisinin memnun olmasını sağlayacak çözümler üretmektedir.

Han İnşaat

Aydın’da çalışmalarını gerçekleştirmek ve hedeflediği başarılara ulaşmak için kurulan Han Müteahhitlik Aydın genel merkez olmak üzere Türkiye ekonomisine destek sağlar. Gerçekleştirdiği başarılı işler ve kısa sürede edindiği yüksek tecrübe ile genç kadrosuyla beraber teknolojik ve yenilikçi modern yapılara imza atar.

Ataseven Group

Ataseven Group, konut, sağlık tesisleri, okullar, endüstriyel tesisler, altyapı, maden ve enerji projeleri ile kurulduğu günden bu yana başarıyı temsil eder. Ataseven Group, modern yaşamın gerekliliklerine ve gelişen teknolojiye uygun şekilde yenilikçi çözümler üretmekte ve bu çalışma prensibini ilke edinmektedir. Sürdürülebilir gelişimi her daim göz önünde bulunduran Ataseven Group uluslararası pazarda Türkiye’yi başarıyla temsil eder.

My Max Mimarlık

My Max Mimarlık, 1985 Yılında kurulmuş, geçmişten günümüze, İnşaat, Taahhüt, Mimarlık ve Dekorasyon alanlarında hizmet vermiş İzmir merkezli bir firmanın bayrağını atalarının 3.Nesli olarak devam ettirmiştir. Firma, 2010 yılından beri Kuşadası’nda prestijli projelerin tasarımını ve uygulamasını başarı ile yürütmektedir.

Compare

Open chat