Nova Residence

Nova Residence Ile Didim’in Eşsiz Doğası, Benzersiz Güzelliği Ve İç Isıtan Huzuruna Inşa Edilen Mutluluğa Ortak Olmaya Ne Dersiniz?

Focus Life

Kuşadası’nın en nezih yaşam alanı olmaya aday Focus Life evleri ile kaliteli bir yaşam sizleri bekliyor. Focus Life 130 m² alana sahip villalar ile aklınızı başınızdan almaya geliyor.

Atakent Didim

Atakent Didim, Ege’nin renklerinden ilham aldığı benzersiz tasarımıyla Akbük’te hayata geçiyor. Denize uzaklığı 750 metre olan Ege’nin melteminin dokunuşunu yüzünüzde hissedeceğiniz prestijli evler sizi bekliyor.

Focus Elegance

Her zaman zarif, her zaman şık ve her zaman konforlu… Kuşadası Focus Elegance projesi sizlere benzersiz bir deneyim yaşatmaya hazır.

 

Acar Kompleks

Her zaman konforlu ve doğaya yakın… Acar Kompleks Aydın ili Didim ilçesi Yeşiltepe Mahallesi’nde sizlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Didim’in en merkezi yerine konumlanmış, Ergün Emlak ve Evim Türkiyem ortaklığı ile konforun her metrekareye taşınmış olduğu bu villalarımızı siz de çok seveceksiniz.

 

Pelikan Villaları

Kuşadası Pelikan Villaları size eşsiz doğa ve deniz manzaralı modern bir yaşam vadediyor. 14’ü suit olmak üzere birbirinden güzel toplam 24 villadan oluşan Pelikan Villaları eşsiz doğa ve deniz manzaralı ve aynı zamanda şehre yakın konumuyla sakin ve konforlu bir yaşam sunuyor.

Compare

Open chat