Acar Kompleks

ACAR KOMPLEKS

ACAR KOMPLEKS

Başlangıç Fiyatı€ 240.000
Net m²400m²
Teslim TarihiTemmuz 2023
Deniz Mesafesi9 Km
Şehir Merkezi18 Km
Havalimanı95 Km

Her zaman

Konforlu ve doğaya yakın…

Acar Kompleks Aydın ili Didim ilçesi Yeşiltepe Mahallesi’nde sizlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Didim’in en merkezi yerine konumlanmış, Ergün Emlak ve Evim Türkiyem ortaklığı ile konforun her metrekareye taşınmış olduğu bu villalarımızı siz de çok seveceksiniz.

5.400 m² alana kurulu

prestijli bir proje

€ 240.000’den başlayan fiyatlarla Acar Kompleks evleri toplamda 5400 m² alan üzerine kurulu her biri 400 m² üzerine inşa edilen villalardan meydana gelir.

Merkezi konumunun yanında benzersiz peyzajı, temiz doğası, her eve özel havuz, otopark ve bahçesi ile adeta aklınızı çalacak özelliklere sahiptir. Toplamda 12 adet villa olarak sizlere sunulan bu projemiz modern ve estetik mimariyi sizler ile buluşturur. Eşsiz peyzajı, keyifle zaman geçireceğiniz yeşil alanları ile siz de çok seveceksiniz.

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin, tüm merak ettiklerinizi yanıtlayalım.

DİĞER PROJELERİMİZ

Birbirinden ayrıcalıklı diğer projelerimizi keşfedin

    Aydın Didim’de Satılık Ev Fiyatları

    Aydın, Didim ilçesinde Ocak 2022 sonu itibarıyla son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları %94.69 artmıştır. Aynı özelliklerdeki ortalama satılık konut fiyatları 899.976 TL olurken, Ortalama satılık konut büyüklüğü 132 metrekaredir.

    Aydın, Didim ilçesinde satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı Ocak 2022 sonu itibarıyla 6.818 TL’dir. Aynı özelliklere sahip satılık konutların geri dönüş yani amortisman süreleri 26 yıl seviyelerindedir.

    Compare