Vala Dörttepe

VALA DÖRTTEPE

VALA DÖRTTEPE

Başlangıç Fiyatı€ 295.000
485 m² - 640 m²
Teslim TarihiYakında
Oda Sayısı2+1
Deniz Mesafesi5 Km
Şehir Merkezi27 Km
Havalimanı9 Km

BODRUM DÖRTTEPE’DE

HUZUR DOLU VE AYRICALIKLI BİR YAŞAM

Vala Dörttepe ile Bodrum’un Dörttepe mevkisinde ayrıcalıklı bir yaşam başlıyor. Doğaya uyumlu bir şekilde tasarlanan Vala Dörttepe villalarında konfor adına aradığınız her şey mevcut.

 

Bodrum Dörttepe’de rüya gibi bir yaşam sizi bekliyor. Benzersiz doğal yaşamı, eşsiz koyları, harika üzüm bağları ve tarihi şarap evleri ile cennetin yeryüzündeki yansıması Bodrum’da Vala Dörttepe ile rüya gibi bir yaşam sizi bekliyor. 5 villadan oluşan projede her villaya özel 35m2 havuz, her villaya özel 30m2 otopark alanı, geniş bahçe ve özenle tasarlanmış peyzaj alanı, hepsi Vala Dörttepe’de! %35 peşinat ve faizsiz ödeme kolaylıklarıyla ayrıcalıklı bir yaşama ilk adımı atın.

VALA DÖRTTEPE

Konforu yeniden tanımlayan proje

Vala Dörttepe 485 m² ile 640 m² arasında değişen 5 adet eşsiz dubleks villadan oluşuyor. Başarılı mimarlar tarafından tamamen konforunuz düşünülerek tasarlanan bu villalarda 30m² otopark alanı, her villaya özel 35m² havuz, geniş bahçesinde 35m²’lik düşük bahçe oturma alanı ve açık bar bulunuyor.

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin, tüm merak ettiklerinizi yanıtlayalım.

Vala-BG

    Muğla Bodrum’da Satılık Ev Fiyatları

    Muğla, Bodrum ilçesinde Ocak 2022 sonu itibarıyla son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları %110.89 artmıştır. Aynı özelliklerdeki ortalama satılık konut fiyatları 2.695.260TL olurken, ortalama satılık konut büyüklüğü 145metrekaredir.

    Muğla, Bodrum ilçesinde satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı Ocak 2022 sonu itibarıyla 18.588TL’dir.

    Compare